Укр Рус

Кадар: У мене сильний характер, відчуваю повагу партнерів

Захисник Динамо Тамаш Кадар розповів про свій статус у київському клубі.

Тамаш Кадар / фото: Футбол 24

"Чи додав я у грі, виступаючи за Динамо? Звичайно. Мені не потрібно, щоб хтось про це говорив, адже сам знаю, коли зіграв добре, а коли допускав помилки. Я сам собі найкращий критик.

Навіть якщо експерти висловлюють своє невдоволення, потрібно вміти переключатися, це загартовує характер. У мене він досить сильний – партнери прислухаються до мене, відчуваю їхню повагу, до мене ставляться серйозно.

У Динамо зараз багато українців, і я повинен був заслужити цю повагу. Я – командний гравець і сам поважаю інших, хочу, щоб це було взаємним", – цитує Кадара Dynamo.kiev.ua.

Реклама