Укр Рус

Холанд проміняв церемонію нагородження "Золотого м'яча" заради святкування чемпіонства європейської команди

Форвард Манчестер Сіті Ерлінг Холанд вирушив до Швеції, щоб відзначити чемпіонство Мальме.

Ерік Ботхейм та Ерлінг Холанд / Мальме

Холанд пропустив церемонію нагородження "Золотого м'яча", який дістався його партнеру по Манчестер Сіті Родрі. Як інформує портал Goal, норвезький бомбардир вважав за краще з'їздити до Швеції, щоб бути присутнім на чемпіонському матчі Мальме.

Холанд хотів відвідати матч Мельме – Гетеборг через свого друга по збірній Норвегії Еріка Ботхейма. Перемога господарів із рахунком 2:1 принесла Мальме другий чемпіонський титул поспіль і четвертий за п'ять років. У своєму Instagram Голанд опублікував фотографію у футболці Мальме, яку підписав: "Люблю ці кольори".

Холанд забив у АПЛ вперше з вересня, Забарний стримав Астон Віллу, Брентфорд переміг Іпсвіч у битві з сімома голами

Реклама