УКР РУС

Бущан пропустив два голи за 5 хвилин, але уникнув поразки – Роналду став одним з кривдників українцяfire

7 березня 2025 Читати іншою мовою

Аль-Наср приймав Аль-Шабаб у 24-му турі чемпіонату Саудівської Аравії (2:2). Рахунок та огляд матчу – на "Футбол 24".

Саудівська Аравія 2024/25, 24-й тур

Аль-Наср – Аль-Шабаб – 2:2

Голи: Ях'я, 45+1, Роналду, 45+7 – Хамдалла, 41 (пен.), Аль-Швірех, 67

Вилучення: Аль-Фатіль, 52 (пряма червона)

Бущан ризикує залишитися без зарплатні – Аль-Шабаб має величезну заборгованість, гравці влаштували бунт

У п’ятницю, 7 березня, Аль-Шабаб Георгія Бущана зіграв проти Аль-Насра Кріштіану Роналду. Легендарний португалець вже на перших хвилинах мав чудову нагоду відзначитися у воротах українця – отримав передачу в штрафному майданчику, але, опинившись у незручній позиції, пробив повз ціль.

Рахунок було відкрито наприкінці першого тайму – команда Бущана відзначилася з пенальті. Однак уже за кілька хвилин м’яч опинився у воротах Георгія. Роналду виконав подачу зі штрафного, захисники вибили м’яч, але Яхʼя першим встиг на підбір і пробив по воротах – українець не встиг зреагувати.

За пʼять хвилин Бущан пропустив вдруге. Роналду отримав передачу в штрафному майданчику і, вийшовши сам на сам із Георгієм, холоднокровно пробив у дальній кут – 2:1! 926-й гол в кар'єрі португальця.

Опісля перерви Аль-Наср залишився в меншості, і це зіграло на руку Аль-Шабабу – команда зрівняла рахунок. Кріштіану зійшов з поля на 70-й хвилині. До кінця матчу команди більше не забивали. Нічия 2:2! Наразі команда Георгія посідає 6-те місце з 49 балами, а Аль-Наср – 4-те з 48. Бущан відіграв весь матч та здійснив 4 сейви.

Динамо отримало проблему, спроможну жорстко вдарити по чемпіонських амбіціях – трансфер Бущана оголив усе