Ліга націй УЄФА 2024/25
Ліга С
Болгарія – Люксембург – 0:0
Білорусь – Північна Ірландія – 0:0
Кіпр – Румунія – 0:3
Голи: Ман, 16, Марін, 25, Дрегушин, 36
Косово обіграло Литву в матчі Ліги націй зі скасованим голом – форвард Колоса відзначився асистом
Болгарія розписала нічию з Люксембургом. Команди активно розпочали матч, але глядачі довго не бачили небезпечних моментів. Гравці отримували жовті картки одна за одною, за перший тайм обидві команди заробили сім "гірчичників". Протягом першої половини гри команди не створили жодної серйозної небезпеки біля воріт суперника і пішли в роздягальню з нульовою нічиєю.
Другий тайм розпочався з нової порції жовтих карток. І ось невдовзі гравці Люксембургу створили дійсно небезпечний момент! Карлсон, опинившись неподалік від одинадцятиметрової позначки, замкнув подачу зі штрафного, але його удар головою виявився неточним, і м'яч пролетів повз ворота. Протягом залишку матчу обидві команди намагалися змінити рахунок, однак м'яч так і не потрапив у ворота. У підсумку гра завершилася без голів – 0:0. Варто зазначити, що в ході матчу арбітри видали 11 жовтих карток: 6 гравцям Болгарії та 5 – Люксембургу.
Білорусь та Північна Ірландія розпочали матч активно. Проте до кінця першого тайму жодній з команд не вдалося відкрити рахунок, і вони вирушили в роздягальню з нульовою нічиєю. У другому таймі команди також не могли довго створити якісні моменти біля воріт суперника, спроби обох колективів закінчувалися безрезультатно. Матч так і завершився безгольовою нічиєю.
А от Румунія впевнено розібралася з Кіпром уже в першому таймі. На 16-й хвилині команда провела чудову атаку, в результаті якої Ман майстерним ударом відкрив рахунок, вразивши ворота суперника. Лише дев'ять хвилин по тому Марін забиває чистим ударом з пенальті, зміцнивши перевагу своєї команди до 2:0. На 36-й хвилині після чергової атаки Румунія довела рахунок до розгромного: Дрегушин, отримавши передачу від Мана, обіграв воротаря і вразив сітку воріт – 3:0!
Другий тайм румуни очікувано розпочали з наміром продовжити свій успіх. Гості мали кілька можливостей для того, щоб збільшити свою перевагу, проте м'яч не потрапляв у ворота. У підсумку, матч завершився 3:0. Нагадаємо, саме з таким рахунком Румунія перемагала збірну України на груповому етапі Євро-2024.
Україна втримала першу перемогу в Лізі націй – дальній постріл Мудрика приніс тріумф над Грузією