УЄФА оголосила арбітрів на матч-відповідь плей-оф Ліги націй між Бельгією та Україною, який відбудеться 23 березня в Генку.
Головним суддею цього поєдинку призначений німецький рефері Даніель Зіберт. Його асистентами будуть Рафаель Фольтін та Домінік Шааль, також з Німеччини. Арбітром VAR виступить Паскаль Мюллер, а його помічником стане Катрін Рафальські. Четвертим рефері призначений німець Даніель Шлагер.
40-річний Зіберт працює на матчах Бундесліги з 2012 року, а в 2014 році отримав статус арбітра ФІФА. На Євро-2024 та ЧС-2022 він відсудив по дві зустрічі на груповому етапі.
Для рефері це не буде перша зустріч зі збірною України: у травні 2022 року він був головним арбітром благодійного матчу Боруссія М – Україна (1:2). Також він працював четвертим арбітром на матчі плей-офф відбору Євро-2024 між Україною та Боснією і Герцеговиною. Що стосується матчів за участю українських клубів, то Зіберт ще не судив їх у ролі головного арбітра, але працював асистентом на кількох зустрічах.
Нагадаємо, що у першому матчі Україна здобула впевнену перемогу над Бельгією з рахунком 3:1. Початок другого поєдинку заплановано на 21:45 за київським часом.