Чемпіонат Іспанії, жінки, 11-й тур
Барселона – Реал – 4:0
Голи: Пайор, 15, 30, Шертенляйб, 90+1, Бонматі, 90+4
Нереалізований пенальті: Вір, 81 (Реал)
Зірка Атлетіко отримала тяжку травму в матчі Ліги чемпіонів – чемпіонка світу впала без свідомості
Жіночі команди Барселони та Реала досить бадьоро розпочали матч і подарували декілька моментів. Спочатку Путельяс пробила впритул до стійки, а потім мадридські футболістки відповіли класним моментом. Феллер вийшла віч-на-віч та влучила у стійку, м'яч ледь не перетнув лінію. А от добивання вийшло невдалим. Барселона зібралася і провела розкішну атаку, яка призвела до гола. Утім, арбітри зафіксували офсайд.
Каталонки все ж вийшли вперед на 15-й хвилині. Пайор отримала передачу від партнерки і в дотик влучно пробила. Три хвилини знадобилося Барсі, щоб оформити другий гол. Щоправда, і цього разу його скасували. VAR помітив гру рукою, коли Пайор в падінні пробивала.
Другий гол Реал таки пропустив. На 30-й хвилині помилка в обороні справа призвела до небезпечного моменту. Перший удар голкіперка "вершкових" парирувала, але прямо у Пайор, яка без проблем відправила м'яч у ворота.
По перерві Барселона продовжила контролювати гру, але мадридки знаходили можливості для ударів. Так, на 50 хвилині Грем намагалася перекинути за спину голкіперці "кулес" м'яч, але він полетів вище. Пізніше Пайор пробила вище воріт, втративши можливість оформити хет-трик.
На 73-й хвилині гравчиню Реала збили у штрафному майданчику. Після довгої консультації з суддями VAR головна арбітриня призначила пенальті. Втім, Коль парирувала удар Вір.
Вже в компенсований час Реал пропустив втретє. Швидку атаку класно завершила Шертенляйб, а через мить Бонматі оформила четвертий м'яч.
Завдяки перемозі Барселона набрала 30 очок і відірвалася від Реала на сім балів у таблиці.
Жіноча ЛЧ: Ювентус здійснив камбек у Мадриді, ПСЖ програв у Манчестері