Укр Рус

Арсенал відпустив 22 футболісти

Лондонський клуб неабияк розчистив склади своїх команд перед стартом нового сезону.

Зінченко та Елнені / Arsenal pics

Арсенал вирішив не продовжувати контракти 22 гравців. Футболісти покидають клуб 30 червня на правах вільних агентів, повідомляє офіційний сайт. Здебільшого, це представники молодіжних колективів.

У списку опинилися два гравці головної команди – Мохамед Елнені та Седрік Соареш. Єгиптянин і португалець давно в клубі, але протягом останніх сезонів майже не грають.

Також з Арсенала йде зірка жіночої команди Вів'єн Мідема, яка забила 124 голи у 166 матчах за "канонірів" і виграла чемпіонат Англії-2018/19.

Реклама