Укр Рус

Арбітра з Марокко пожиттєво відсторонили від суддівства – відео скандального матчу

Марокканський арбітр Хішам Тіазі довічно усунений за жахливу роботу в поєдинку місцевого чемпіонату.

Хішам Тіазі / Teller Report

Тіазі працював на матчі чемпіонату Марокко між клубами Олімпік Хурібга і Юссуф Беррешід та призначив чотири пенальті в цій грі, три з яких були на користь Олімпіка.

Зустріч завершилася перемогою господарів з рахунком 4:1, а всі одинадцятиметрові в матчі були реалізовані.

"Арбітр Тіазі довічно усунений від роботи через грубі помилки, які вплинули на результат матчу", – йдеться в заяві Федерації футболу Марокко.

Реал відпустив Барселону, різні фінали Ліверпуля та Ювентуса, Маліновський і Ко зганьбили Мілан: топ-моменти вікенду

Реклама