УКР РУС

"Абсолютно некоректна поведінка": сербські ЗМІ обурені діями Шовковського на післяматчевій прес-конференції light

Головний тренер Динамо Олександр Шовковський проігнорував сербських журналістів після матчу проти Партизана.

23 липня Динамо у рамках першого матчу 2-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів обіграло Партизан (6:2). На післяматчеву прес-конференцію головний тренер київського Динамо Олександр Шовковський прийшов першим. Він почав своє звернення зі "Слава Україні" та відповів на запитання українських журналістів без перекладу англійською.

"Подарували пенальті": Шовковський відповів, чи виконали гравці Динамо установку на гру з Партизаном

На запитання сербських журналістів, чи може хтось перекласти на англійську те, що сказав наставник киян, всі похитали головами і сказали – "тільки українською". Після кількох запитань без відповідей тренер залишив прес-зал, не сказавши ні слова.

"Некоректна і абсолютно непротокольна поведінка, особливо якщо знати, який великий клуб Динамо", – пише сербське видання SportKlub.

Нагадаємо, напередодні матчу Динамо ухвалило рішення скасувати усі двосторонні заходи з Партизаном, що мали відбутися у контексті матчу. Це сталось через те, що Партизан за кілька тижнів перед цим дозволив собі взяти участь у "братньому" турнірі в Росії з місцевими командами.

Динамо винесло сербський колгосп (збірну дитячих садків Белграда) вперед ногами – мало залітати 16, з Попова пляшка