Альянс – Львів – 1:1 (пен. 2:3) – відео голів та огляд матчу

28 жовтня 2021 Читать на русском

Один з лідерів Першої ліги не зміг скласти конкуренцію представникам Прем'єр-ліги, поступившись у серії пенальті. Відео голів та огляд матчу дивіться на "Футбол 24".

Обидві команди ще до середини першого тайму встигли обмінятися голами. Спочатку Бусько після передачі Ернеста поцілив у дальню дев'ятку і вивів Львів вперед. А за шість хвилин команда з Липової Долини відновила статус-кво – м'яч після потужного удару Карнози влучив у лівий нижній кут.

Львів вийшов у чвертьфінал Кубка України, здолавши Альянс у драматичній серії пенальті

По перерві Альянс зосередився на обороні, плануючи знайти свій шанс у контратаці. Однак, основний час переможця не виявив, а у овертаймах "містяни" втратили значну кількість моментів, аби вийти вперед. У серії пенальті більше пощастило іменитішому супернику – Микола Агапов пробив по горобцях і поховав надії Альянса на чвертьфінал Кубка України.

"За 3:2 над Динамо нам щедро віддячили": дебют на Донбас Арені, шалені камбеки проти Києва, його гармату оцінив закордон