Альбасете без Зозулі вилетів із Кубка Іспанії – команда українця програла Ібіці в серії пенальті

11 січня 2020 Читать на русском

Команда Романа Зозулі в 1/32 фіналу Кубка Іспанії зійшлася з представником Сегунди Б.

Кубок Іспанії, 1/32 фіналу

Ібіца – Альбасете – 1:1 (пен. 5:3)

Голи: Нуньєс, 66 – Хіменес, 43.

"Зозуля, ти – нацист": українець вкотре постраждав від іспанських вболівальників

Український нападник Роман Зозуля не потрапив до стартового складу своєї команди. Гості, які прибули на острів у статусі фаворита, змогли відкрити рахунок наприкінці першого тайму – відзначився вихованець мадридського Реала Альваро Хіменес. Після перерви господарі були більш активними, ніж у першій половині гри, і на 66 хвилині зрівняли рахунок – гол в активі капітана команди Мігеля Нуньєса.

Справа дійшла до екстратаймів. Альбасете атакував більше і небезпечніше. Луїс Мігель Раміс зробив четверту заміну, випустивши на поле Ману Фустера, який помітно пожвавив гру "механічного сиру". Зозуля так і залишився на лаві запасних. В серії пенальті гравці Ібіци продемонстрували ідеальне виконання ударів, на відміну від гравців Альбасете. Вирішальний промах у пасиві Роберто Олабе.

Ще один представник України в Іспанії, Василь Кравець, не потрапив у завку Леганеса на матч проти Мурсії, у якому його команда здобула розгромну перемогу – 4:0.

Зозуля вперше прокоментував скандал з фанами Райо Вальєкано: Допомагати своїй країні та бути патріотом – це не злочин