Агробізнес – Динамо: УАФ призначила арбітрів на півфінал Кубка України

19 квітня 2021 Читать на русском

Стало відомо, хто розсудить матчі 1/2 фіналу розіграшу КУ сезону 2020/21.

Поєдинки Агробізнес – Динамо та Олександрія – Зоря відбудуться у середу, 21 квітня. На обох матчах будуть використовувати систему VAR, повідомляє офіційний сайт УАФ.

Агробізнес – Динамо: квитки на півфінал Кубка України розпродані за надзвичайно короткий термін

Також Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на дві півфінальні зустрічі:

16:00 – Агробізнес – Динамо, арбітр – Максим Козиряцький, арбітр VAR – Микола Балакін;

18:30 – Олександрія – Зоря, арбітр – Ігор Пасхал, арбітр VAR – Денис Шурман.

Нагадаємо, у чвертьфіналі Динамо в серії пенальті вибило Колос, а Агробізнес сенсаційно здолав Шахтар в екстра-таймі. Зоря, своєю чергою, перемогла Верес, а Олександрія – СК Дніпро-1.

До слова, фінал Кубка України сезону 2020/21 запланований на 12 травня та має відбутись на Тернопільському міському стадіоні імені Романа Шухевича.

"Чому б Агробізнесу не обіграти Динамо?": Чижевський – про тріумф над Шахтарем, роль Луческу та нові Карпати