АЕК – Зоря – 0:3 – відео голів і огляд матчу

26 листопада 2020 Читать на русском

Луганці розгромили на виїзді грецький АЕК у 4 турі групового етапу Ліги Європи. Дивіться відео голів та огляд матчу АЕК – Зоря на Футбол 24.

Перша половина зустрічі завершилася без голів. Зоря на старті другого тайму отримала подарунок від Євгена Шахова. Українець у верховій боротьбі ліктем заїхав по обличчю Кочергіну та Іванісені, отримав другу жовту та пішов з поля.

Зоря розгромила АЕК і взяла реванш у Лізі Європи, скориставшись грандіозним подарунком Шахова

На 61-й хвилині луганці використали більшість і повели в рахунку. Циганікс подав з лівого флангу в штрафний майданчик, голкіпер АЕКа помилився, а Громов проштовхнув м'яч у сітку. А ще через 15 хвилин Зоря закріпила перевагу, коли Кабаєв отримав м'яч на лінії штрафного та влучно пробив під дальню стійку!

Юрченко з пенальті зробив рахунок розгромним! Зоря впевнено перемогла з рахунком 0:3, набрала три очки та зберегла мінімальні шанси на плей-офф Ліги Європи.

Щоб переглянути відео на смартфоні, натискайте сюди.