"Адріан – лідер роздягальні, в перерві матчу проти Челсі він кричав голосніше за мене", – Клопп

15 серпня 2019 Читать на русском

Головний тренер Ліверпуля Юрген Клопп після матчу за Суперкубок УЄФА проти Челсі (2:2, 5:4 пен.) схвально відгукнувся про воротаря команди Адріана.

Суперкубок УЄФА
завершено
-

"Де перебував Адріан, коли ми грали з Манчестер Сіті у матчі за Суперкубок Англії пару тижнів тому? Тренер воротарів сказав мені, що йому потрібен час, щоб набрати форму. У нього не було цього часу, але вчора він зіграв просто здорово.

Злочин і реабілітація Адріана у відеоогляді матчу Ліверпуль – Челсі

Я не знаю, коли він востаннє виходив на поле в офіційному матчі, але сьогодні він зіграв неймовірно. Адріан чудовий не тільки на полі. Він ще і лідер в роздягальні. У перерві він, мабуть, говорив голосніше мене.

Він заслужив цю перемогу. Протягом усіх 120 хвилин він грав приголомшливо, а його сейв в серії пенальті став вишенькою на торті", – розповів Клопп в коментарі офіційному сайту УЄФА.

Нагадаємо, Ліверпуль переграв Челсі у серії пенальті (5:4) та здобув Суперкубок УЄФА, а Адріан відбив вирішальний пенальті Абрахама.

Суперкубок УЄФА Ліверпуль – Челсі: проблеми "червоних", цікавість "синіх", геройства голкіперів і топ-робота арбітринь