9 голів, 2 скасовані, вирішальний пенальті на 90+8: відеоогляд божевільного матчу Атлетік – Сельта – 4:3

11 листопада 2023 Читать на русском

Атлетік та Сельта влаштували феєрію у матчі-відкритті 13 туру Ла Ліги. Дивіться відео голів та огляд матчу.

У першому таймі команди оформили по 2 схожі голи. Якщо Сельта забивала більярдними дальніми ударами, то Атлетік заштовхував м'яч з кількох метрів.

Атлетік переміг Сельту в шаленій перестрілці з 7 голами – Аспас забив вперше за 8 місяців, баски наблизились до зони ЛЧ

По перерві перестрілка продовжилась. Гурусета вперше вивів Атлетік уперед, але Ларсен у геніальній контратаці засвітив на табло 3:3. Слід згадати і 2 голи Сельти, які скасували через офсайди. Потім була пенальтійна драма. Першими 11-метровий отримали галісійці, проте Аспас програв дуель Сімону. Беренгер на 9+8-й хвилині пробив з "позначки" упевнено – перемога Атлетіка 4:3.