Зоря провела черговий спаринг, суперником став сербський Вождовац.

Товариські матчі
завершено
-

Команда Вернидуба відзначилас у дебюті зустрічі. На 8-ій хвилині Безбородько віддав результативну передачу на Кочергіна, який забив перший гол у зустрічі. Більшу частину першого тайму гра проходила у боротьбі в центрі поля, справді небезпечних атак команди не створювали. За кілька хвилин до свистка на перерву Зоря пропустила гол зі стандарту. Після штрафного удару у виконанні Вождоваца м'яч від стінки залетів у ворота луганців.

Друга половина зустрічі пройшла за рівної боротьби і знову без серйозних моментів. Гра закінчилась з рахунком 1:1.

Наступний матч Зоря проведе 10-го липня проти Уралу.

Зоря – Вождовац – 1:1

Стартовий склад Зорі: Олег Чуваєв, Денис Безбородько, Євген Чеберко, Микита Каменюка, Владислав Кочергін, Желько Любенович, Василь Прийма, Михайло Шершень, Леонідас, Артем Сухоцький, Олександр Сваток.

Голи: Владислав Кочергін, 8 – 43