Зоря та Маріуполь зіграли внічию

23 липня 2017 Читать на русском

У 2 турі УПЛ Зоря в Запоріжжі зіграла внічию з Маріуполем – 1:1. М'ячі забивали Опанасенко та Яворський.

Нагадаємо, що у першому турі обидві команди на обох забили нуль м’ячів. Також Зоря протягом останніх матчів ніяк не може перемогти вдома.

Перший тайм закінчився перемогою Маріуполя – після невпевненої гри Луніна відзначився захисник Яворський. Майже відразу Зоря ледве не відновила рівновагу, але Сухоцький не поцілив в дальній кут.

У перерві незадоволений грою своєї команди Юрій Вернидуб здійснив подвійну заміну, випустивши Опанасенка та Калітвінцева. Саме ці гравці на 70 хвилині створили гол Зорі. Калітвінцев довгою передачею знайшов в чужій штрафній Опанасенка – 1:1. . Отож, після двох турів Маріуполь має в активі два очки, Зоря – одне.

В 3 турі Зоря вирушить до Олександрії. Маріуполь протистоятиме Чорноморцю.