"Зоря" та "Динамо" розписали суху мирову в Запоріжжі

30 серпня 2015 Читать на русском

В 6 турі української Прем'єр-ліги в Запоріжжі зустрічалися луганська "Зоря" та київське "Динамо".

В 6 турі української першості луганська "Зоря" на запорізькій "Славутич-Арені" приймала київське "Динамо". Гра завершилась із рахунком 0:0.

Протягом всього матчу більшою перевагою володіли кияни, але і господарі не забували атакувати. Зокрема варто відзначити удари Ярмоленка на 23-й та 45-й хвилинах, на що луганці відповіли не менш небезпечною атакою, яку завершував Будківський на 42 хвилині.

В другому таймі здебільшого небезпечними моментами відзначалися кияни. Тут варто згадати штрафний Рибалки та вихід сам на сам Мораєса. На це луганці зуміли відповісти лише ударом поряд зі штангою від Будківського. Однак розписатися в воротах суперника обидві команди так і не змогли.

У підсумку перша нічия "Динамо" та друга для підопічних Юрія Вернидуба.

Більше про перебіг поєдинку Ви можете дізнатись в нашій текстовій онлайн-трансляції.