Зоря розтрощила Чорноморець

27 серпня 2017 Читать на русском

Луганська Зоря в рамках 7 туру УПЛ розгромила одеський Чорноморець (5:0).

Дубль у матчі оформив Юрі Фрейтас, ще по голу на свій рахунок записали Гречишкін, Гордієнко та Караваєв. Відтак, фінальний свисток арбітра зафіксував розгромну перемогу луганців із рахунком 5:0.

Новачок Зорі Юрі Фрейтас відкрив рахунок вже на 2-й хвилині зустрічі, а згодом подвоїв перевагу господарів поля. Ще до перерви Гречишкін та Гордієнко зробили рахунок 4:0, знявши усі запитання щодо переможця.

У другому таймі команда Юрія Вернидуба продовжила грати першим номером та створила ще кілька нагод для взяття воріт. На 51 хвилині Юрі міг оформити хет-трик, проте не зумів реалізувати пенальті. Тут варто відзначити голкіпера Чорноморця Смородіна, який парирував удар Юрі Фрейтаса з позначки. Під завісу зустрічі Караваєв, який нещодавно повернувся в клуб, поставив смачну крапку в матчі, забивши 5-й гол.

Таким чином, Зоря здобуває другу перемогу у чемпіонаті та із 8 очками піднімається на 7 сходинку. Чорноморець із одним заліковим пунктом залишився на дні турнірної таблиці.