"Зоря" дивом врятувалась у результативному матчі проти "Сталі", яка догравала вдев'ятьох

10 вересня 2016 Читать на русском

Команда Юрія Вернидуба за 2 хвилини спромоглась перевернути хід гри 7-го туру УПЛ проти кам'янської "Сталі" (2:2).

Дві гольові передачі Міхаіла Сівакова допомогли "Зорі" врятувати очко у домашній грі, що так несприятливо розверталась для луганців. Вирішальний для результату гол з навісу білоруса зліва забив ударом головою Олександр Караваєв.

Відзначимо 2 вилучення в гостей. Спочатку Сергій Воронін отримав другу жовту картку на 47-й хвилині, але "Сталь" примудрилась збільшити перевагу в меншості. А після того, як рахунок став 2:2, півзахисник збірної Вірменії Гор Малакян, що вийшов на заміну, також достроково покинув поле через червону картку.