Гарматний гол Назарини і трагедія Вернидуба у відеоогляді матчу Зоря – Буде-Глімт – 1:1

9 грудня 2021 Читать на русском

Зоря та норвезький Буде-Глімт поділили очки в 6-му турі Ліги конференцій УЄФА 2021/22. Дивіться відео голів та огляд матчу в цій новині на "Футбол 24".

Зоря вийшла вперед на 18-й хвилині. Гладкий заробив штрафний на відстані 27 метрів, і до м'яча підійшов Єгор Назарина. Могутній удар хавбека луганців не залишав шансів голкіперу – 1:0.

Зоря подарувала Ромі перше місце у групі Ліги конференцій – українські команди завершили єврокубковий сезон

Буде-Глімт не міг відповісти, допоки гравці Зорі самі не вигадали проблеми на свою голову. Фатальний момент стався в середині другого тайму. Жунінью втратив м'яч поблизу власного карного майданчика, а Віталій Вернидуб невдало підправив простріл суперника – автогол капітана господарів зафіксував рахунок 1:1.