Зоря – АЕК – 1:4 – відео голів і огляд матчу

6 листопада 2020 Читать на русском

Зоря без шансів програла АЕКу (1:4) в третьому турі групового етапу Ліги Європи. Дивіться відео голів та огляд матчу Зоря – АЕК.

Зоря пропустила швидкий гол після ауту. Абу Ханна не втримав Лівайю, а його партнери в центрі штрафного майданчика загубили Танковіча. Шведський легіонер АЕКа відкрив рахунок на 7-й хвилині. Гості ще до перерви подвоїли перевагу. Зоря пропустила легку атаку через центр – Лівайя і Танковіч вивели Манталоса на удар, а капітан АЕКа не схибив.

Зоря вдома розгромно програла АЕКу та майже втратила шанси на вихід у плей-офф Ліги Європи

На початку другого тайму рахунок став розгромним. Лівайя отримав м'яч на правому фланзі, змістився в центр, розхитав Абу Ханну та розстріляв ворота Зорі. Кочергін яскравим ударом після кутового скоротив відставання, однак менш ніж за хвилину АЕК забив четвертий м'яч. Васілантонопулоса луганці зупинили, але першим на добивання встиг Лівайя.

У підсумку – розгром Зорі та нуль очок після трьох турів групового раунду Ліги Європи.

Щоб переглянути відео на смартфоні, натискайте сюди.