Зоря – Олександрія – 2:1 – відео голів і огляд матчу з розкішним сейвом Васіля, який відбив пенальті

9 травня 2021 Читать на русском

Зоря на мажорній ноті завершила сезон 2020/21, обігравши Олександрію. Дивіться відео голів і огляд матчу.

Команда Шарана могла відкривати рахунок в першому таймі, але Нікола Васіль відбив пенальті від Дмитра Гречишкіна, записавши у свій актив класний сейв.

Маріуполь у більшості розгромив Десну і подарував Ворсклі єврокубки, Зоря на класі здолала Олександрію

Розплата прийшла у другому таймі. Спершу Олександр Гладкий замкнув подачу з флангу, а згодом молодий Алефіренко вийшов віч-на-віч, обіграв Паньківа і подвоїв перевагу Зорі. Гості спромоглися лише на один гол у відповідь, автором якого став Роман Вантух.

За підсумками УПЛ 2020/21 Зоря фінішувала третьою. Олександрія – на 9-й позиції.

Шахтар обіграв Інгулець завдяки знущальному голу Тете – завершення сезону для "гірників" і останній матч Каштру