Зоря – Минай – 1:1 – відео голів та огляд матчу, який дозволив луганцям обігнати Динамо

27 листопада 2022 Читать на русском

Зоря та Минай не змогли виявити сильнішого в матчі 15-го туру УПЛ. Дивіться відео голів та огляд поєдинку Зоря – Минай на "Футбол 24".

Зоря мала класний момент на 18 хвилині, але Батагов ударом з лівої поцілив у поперечку. Забити вдалось у другому таймі – Бражко пробив з-за меж штрафного, а голкіпер не зміг впоратись з ударом. Втім, Минай відігрався у компенсований час – Твердохліб врятував нічию.

Зоря на засніженому полі втратила перемогу в компенсований час, але потіснила Динамо з третього місця УПЛ

Таким чином, Зоря набрала 27 очок та піднялась на третє місце, обігнавши Динамо завдяки кращій різниці, а Минай залишився на 11 позиції з 14 пунктами.