Злива голів у Донецьку. "Металург" - "Ворскла" - 6:3. ВІДЕО

25 листопада 2011 Читать на русском

Донецький "Металург" на пару з "Ворсклою" забиває дев'ять голів.

Спокійно команди розпочали поєдинок у Донецьку, проте суперники не заставили вболівальників довго чекати на перший гол у зустрічі. На 10 хвилині поєдинку Пізеллі відкриває рахунок у матчі, таким чином розв'язавши мішок м'ячів, які команди реалізували у впродовж ігрового часу. Підопічні Миколи Павлова швидко оговталалися від такого холодного душу, і розпочали організувувати свої атаки на ворота Даміра. На 26 хвилині поєдинку Безус відновлює паритет у протистоянні. Проте нічийний рахунок довго не тримався. Вже через дві хвилини донеччани знову виходять вперед. А вже під кінець першої половини зустрічі господарі поля заробляють право виконувати пенальті, який вдало реалізовує Воловик. Становище "Ворскли" стало геть скрутним. 3:1, у першому таймі, мабуть, не той результат на який розраховувала полтавська команда. Але за хвилину до свистка арбітра на перерву, суддя призначає одиндцятиметровий у ворота "Металурга". Янузі ж у свою чергу також не підвів партнерів по команді.

Після відпочинку команди вийшли на поле з ще більшим натхненням забивати. "Металург" зумів забити ще три голи, в "Ворскла" відзначилася у другому таймі лише раз. У підсумку все завершилося з рахунком 6:3, що є великою рідкістю для українського чемпіонату з футболу. Можна привітати "Металург" із заслуженою перемогою, в "Ворсклі" побажати й надалі так самовіддано боротися до останніх секунд матчу.

"Металург" - "Ворскла" - 6:3

Пізеллі 10 'Морозюк 28, Воловик (п.) 41, Траоре 56, Пізеллі 64, Траоре 93 - 'Безус 26, Янузі (п.) 45, Оберемко 74