"Зірка" вирвала нічию у матчі проти "Зорі"

30 липня 2016 Читать на русском

У матчі 2-го туру УПЛ "Зірка" на домашньому стадіоні вирвала нічию у матчі проти "Зорі" (1:1).

Матч видався дуже в'язким і бідним на гольові моменти. Перший тайм практично нічим не запам'ятався. Обидві команди багато боролись у середині поля і не турбували воротарів пострілами чи гострими передачами.

Друга половина видалась для "Зорі" більш продуктивною. Хороший шанс вивести команду вперед мав Паулінью, який вийшов на поле по перерві.

Прем'єрний гол у матчі забив Гордієнко на 73-й хвилині.

Однак місцева команда не збиралась здаватись і билась до кінця. Жага до здобуття результату перед власними трибунами призвели до того, що на 87-й хвилині "Зірка" заробила пенальті, який впевнено реалізував Кучеренко.

Таким чином "Зірка" здобула своє перше очко в УПЛ.

Наступний матч "Зоря" зіграє проти "Чорноморця" 7 серпня, тоді ж "Зірка" поміряється силами з "Олімпіком".