Зірка та Олімпік розписали суху нічию

23 липня 2017 Читать на русском

Кропивницька Зірка у матчі 2 туру УПЛ зіграла внічию з донецьким Олімпіком.

Не дуже видовищну гру продемонстрували команди у Кропивницькому. Суперники діяли обережно, не поспішаючи йти в атаку великими силами. Зірка та Олімпік у першому таймі створили кілька гольових моментів, проте до взяття воріт справа так і не дійшла.

У другому таймі Зірка захопила ініціативу та грала першим номером. Господарі поля більше контролювали м'яч та були ближчими до того, щоб відкрити рахунок у поєдинку. Під завісу матчу Олімпік замкнувся у своєму штрафному майданчику та грав на утримання результату. У підсумку протистояння так і завершилося із рахунком 0:0. Додамо, що у компенсований час футболісти влаштували штовханину на полі, але суддя швидко вгамував емоції гравців.

Таким чином, команди здобувають по одному заліковому очку. Тепер після 2 турів УПЛ в Олімпіка 4 очки та третя сходинка у турнірній таблиці, а Зірка з двома очками піднялася на 6 місце.