Зірка мінімально обіграла Сталь

26 серпня 2017 Читать на русском

Зірка у матчі 7-го туру УПЛ на стадіоні "Оболонь-Арена" перемогла Сталь з рахунком 1:0.

Єдиний у зустрічі гол на свій рахунок записав Максим Прядун. На 35-й хвилині матчу нападнику Зірки залишалось влучити у порожні ворота після класного індивідуального проходу та прострільної передачі від Чічікова. У першому таймі команди більше не спромоглися на стовідсоткові гольові моменти.

Після перерви на полі стало гарячіше. Глядачі на "Оболонь-Арені" більше не побачили голів, але стали свідками масштабної потасовки за участі гравців обох команд. На 72-й хвилині Драченко та Климчук не зуміли поділити м'яч, який вийшов за межі поля, після чого хавбек Зірки буцнув головою півзахисника Сталі в обличчя. У підсумку розпочалась масова сутичка, яка завершилась чотирма гірчичниками, однак до вилучень справа не дійшла.

В кінці поєдинку Зірка могла подвоїти свою перевагу, але Загальський не реалізував пенальті, призначений за фол голкіпера Сталі Пенькова на Фаворові.

Завдяки цій перемозі Зірка набрала 8 очок та вийшла на 7 місце, випередивши Сталь, на рахунку якої залишилось 6 пунктів.