Зіпсований ювілей Фергюсона. "МЮ" - "Блекберн" - 2:3 ВІДЕО

31 грудня 2011 Читать на русском

31 грудня головний тренер "Манчестер Юнайтед" Алекс Фергюсон святкує свій 70-річний ювілей. Здавалося б, манкуніанці без проблем повинні подарувати йому перемогу, адже протистояла їм остання команда АПЛ - "Блекберн".

Проте нападник гостей Якубу Айєкбені, реалізувавши пенальті вже на 16-й хвилині, дещо зіпсував плани серу Алексу, який перед поєдинком перебував у дуже хорошому настрої. А на початку другого тайму Якубу зробив перевагу “Блекберна” більш комфортною. Однак Дімітар Бербатов не хотів зіпсувати свята тренеру і вже на 62-й хвилині рахунок став рівним — 2:2.

Здавалося б, гравці МЮ таки зможуть здобути вольову перемогу, однак помилка голкіпера господарів Давіда де Хеа на 80-й хвилині звела нанівець усі старання Дімітара Бербатова. Попри усі подальші намагання манкуніанців врятувати хоча б нічию, “Блекберн” зумів втримати мінімальну перевагу.

“МЮ” - “Блекберн” - 2:3 (0:1)  (СКЛАДИ)

Голи: Бербатов, 52, 62 — Айєгбені, 16 (з пен.), 51, Хенлей, 80

Попередження: Нані, 11, Каррік, 27 — Лоу, 47, Петровіч, 56