Зінченко: Перший гол – моя вина, Україна більше втратила очки, ніж здобула

7 жовтня 2016 Читать на русском

Півзахисник збірної України Олександр Зінченко прокоментував нічию у матчі 2-го туру відбору до ЧС-2018 проти Туреччини (2:2).

"Хочу відзначити, що перший тайм ми непогано контролювали. Перший гол, який ми пропустили, була моя вина. Не можна в таких ситуаціях викидатись на гравця. Пропустили через ланцюг помилок.

Другий тайм був валідольним. Усе одно могли забити свій гол і використати контру. Я вважаю, ми більше втратили очки за такого ходу гри.

Не відчувалось жодної розслабленості за рахунку 0:2, але пропустили гол у роздягальню, зовсім непотрібний. Після перерви припускались простих помилок, не дорожили м'ячем. За рахунку 2:1 могли забивати, ми ж не маленькі діти.

Моя заміна? Тактичних хід. Усе нормально зі здоров'ям", – розповів Зінченко в ефірі каналу "Футбол 1".

Нагадаємо, Україна не змогла здобути першу перемогу при Шевченку, хоча й вела у 2 голи проти Туреччини на виїзді. У групі українців лідером стала Хорватія, а Ісландія здобула феноменальну перемогу. Андрій Шевченко вважає вирішальний пенальті сумнівним.