Зідан: Могли забити "Баварії" на 1-2 голи більше

13 квітня 2017 Читать на русском

Головний тренер "Реала" Зінедін Зідан прокоментував перемогу мадридців у чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів проти "Баварії".

"Результат протистояння ніколи не вирішується після першого матчу. Ми провели хорошу гру і навіть могли, мабуть, забити на 1-2 голи більше. Але ми і так дуже задоволені. Ми показали прагнення здобути хороший результат після першого тайму. Якби рахунок став 2:0 все могло скластися б по-іншому. Але ми проявили терпіння і зуміли зрівняти рахунок на початку другого тайму. Після цього пішла інша гра. Ми проявили характер і краще відбирали м'яч.

Звичайно, 11 проти 10 грати набагато легше, але також варто взяти до уваги, скільки сейвів зробив Нойєр. Тут дуже важко грати. У "Баварії" відмінні гравці і прекрасна команда. Нам потрібно було грати краще в другому таймі. Не можу сказати, що третій гол зняв би всі питання. Все стане ясно через тиждень", – цитує Зідана офіційний сайт УЄФА.