Жиру очікує на приголомшливий фінал Кубка Англії

22 квітня 2018 Читать на русском

Нападник Челсі Олів'є Жиру прокоментував перемогу над Саутгемптоном (2:0) в 1/2 фіналу Кубка Англії та поділився очікуваннями від фінального поєдинку турніру.

"Ми відіграли хороший перший тайм, але не змогли завершити роботу результативним ударом. Тренер сказав у перерві продовжувати в тому ж дусі, грати в свою гру і голи прийдуть.

Челсі легко здолав Саутгемптон і вийшов у фінал Кубка Англії

Еден добре віддав мені м'яч, тому я спробував зробити щось. Захисників я бачив. Так, мені пощастило, але я справді хотів так зіграти. Я сказав хлопцям, що дуже хочу виграти ще один Кубок Англії з Челсі, така ціль. Ми хочемо виграти цей трофей, це особливе змагання і для мене. Будемо чекати на цей неймовірний фінал", – розповів Жиру в коментарі BBC Sport.

Нагадаємо, що Челсі зусиллями Жиру та Морати переміг Саутгемптон і вийшов до фіналу Кубка Англії, де зустрінеться з Манчестер Юнайтед. Фінал кубка відбудеться 19 травня на Уемблі.