Жиру – найкращий гравець тижня в Лізі Європи

15 березня 2019 Читать на русском

Нападник Челсі Олів'є Жиру отримав нагороду за прекрасну гру в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи проти Динамо.

Форвард "аристократів" Олів'є Жиру визнаний найкращим гравцем тижня в Лізі Європи, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Результати жеребкування 1/4 фіналу та 1/2 фіналу Ліги Європи

Француз оформив хет-трик у гостьовому матчі з Динамо (5:0), завдавши 3 удари в площину воріт киян.

Також на нагороду претендували форвард Арсенала П'єр-Емерік Обамеянг, півзахисник Славії Томаш Соучек і гравець Бенфіки Жонас.

"Моїх сил вистачило тільки на перший тайм – поберіг своє здоров’я". Легендарний Стефан Решко – про ганьбу Динамо

Нагадаємо, Обамеянг відзначився дублем у воротах Ренна (3:0), Соучек забив гол і віддав результативну передачу у зустрічі з Севільєю (4:3), а Жонас допоміг Бенфіці перевести гру із загребським Динамо (3:0) в овертайм, де лісабонці забили ще два м'ячі.