Жіноча збірна України впевнено обіграла Грецію

7 червня 2016 Читать на русском

Жіноча збірна України в рамках кваліфікації Євро-2017 обіграла на "Арені Львів" Грецію з рахунком 2:0.

Українки відкрили рахунок вже на 2-й хвилині. Козиренко після помилки захисника збірної Греції вирвалася на побачення з голкіпером та заробила пенальті, який ідеально виконала Апанащенко.

А подвоїли свою перевагу підопічні Володимира Реви перед свистком на перерву, нанісши супернику серйозний психологічний удар. Романенко після прострільної передачі Бойченко з лівого флангу в один дотик майстерно відправила шкіряну сферу прямісінько під ближню стійку.

У другому таймі українки спокійно відстояли переможний результат та набрали 13 очок у групі 3. Наші дівчата випередили на 3 очки румунок, з якими 15 вересня проведуть останній матч у відборі до Євро-2017.