Жіноча збірна України не втримала в руках квитки на ЧС-2015

30 жовтня 2014 Читать на русском

Футбольна жіноча збірна України була дуже близькою до того, щоб вперше у своїй історії пробитися на чемпіонат світу.

Поразка 1:2 у першому поєдинку кваліфікації плей-офф у домашньому матчі змушувала підопічних Анатолія Куцева атакувати. І за традиційно гарячої підтримки "Арени Львів" господарки гри на 25-й хвилині гри повели у рахунку.

Коли ж на початку другого тайму Віра Дятел оформила дубль та подвоїла перевагу своєї команди це стало справжнім сюрпризом не лише для іменитих суперниць, а й для самих українських футболісток.

Поїздки на мундіаль українській збірній коштували дві помилки в обороні, якими скористались суперниці. Врятувати гру італійкам вдалося вже під завісу гри, коли на 78-й хвилині зрівняла рахунок Патриція Паніко.

2:2 і збірна України зупинилась за крок від канадського мундіалю.