Жервінью відзначився феноменальним голом у ворота Кальярі

23 вересня 2018 Читать на русском

Парма впевнено перемогла Кальярі (2:0) у матчі 5-го туру чемпіонату Італії, неймовірний гол забив новачок господарів Жервінью.

У матчі 6-го туру Серії А Парма приймала Кальярі. На 20-й хвилині господарі вийшли вперед.

Інтер на останніх хвилинах вирвав перемогу в Сампдорії: 5 тур Серії А, матчі суботи

Справжній шедевр подарував вболівальникам екс-форвард Арсенала і Роми Жервінью на 47-й хвилині. Нападник Парми отримав м'яч на своїй половині поля і зробив сольний прохід в чужу штрафну, пошивши в дурні кількох гравців суперника. Після його удару м'яч влучив в одну штангу, потім в іншу і опинився в сітці. В підсумку, Парма впевнено перемогла 2:0.

"Не знаю, чи це найкращий мій гол. За кар'єру я забив багато м'ячів. Перемога – це те, що дійсно важливо", – цитує Жервінью видання football-italia.

Варто відзначити, у складі гостей весь матч на полі провів екс-захисник Шахтаря Даріо Срна.

Роналду відчуває себе переслідуваним з боку УЄФА – нові подробиці скандального вилучення португальця