Жадібність Яремчука та шедевральний асист Грізманна у відеоогляді матчу Атлетіко – Валенсія – 2:0

29 січня 09:52 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

Валенсія програла на виїзді Атлетіко (0:2) у 22 турі чемпіонату Іспанії. Відео голів та огляд матчу дивіться на "Футбол 24".

Команда Сімеоне відкрила рахунок на останніх секундах першого тайму. Грізманн, перебуваючи в центрі поля, правильно оцінив ситуацію й неймовірною передачею переправив м'яч на Ліно, а той без проблем відправив його у сітку воріт.

Яремчук мав момент, але не врятував Валенсію від поразки у Мадриді – Атлетіко обійшов Барселону й повернувся у зону ЛЧ

Роман Яремчук вийшов на поле у другому таймі, але не зумів допомогти команді відіграти бодай один гол. Українець змарнував один з нечисленних шансів Валенсії. Роман вирішив пробити здалеку, проігнорувавши партнера. У підсумку команда Барахи програла 0:2.

Атлетіко піднявся на третю сходинку, набравши 44 очки. Валенсія перебуває на восьмому місці з 32 балами.