Зелінскі: Під час перерви Саррі попросив збільшити темп

22 листопада 2017 Читать на русском

Півзахисник Наполі Пьотр Зелінскі прокоментував перемогу своєї команди в матчі Ліги чемпіонів проти Шахтаря (3:0).

"Ми чудово відреагували на поразку в Харкові. Це було непросто, але результат дуже приємний. Він може допомогти знайти нам переможний хід у Лізі чемпіонів.

Ми показали, що можемо впоратися з Шахтарем. У першому таймі грали досить вузько, тому під час перерви тренер попросив збільшити темп й почати домінувати на полі.

Ми хочемо грати в Лізі чемпіонів і зробимо все, щоб обіграти Фейєнорд у Нідерландах. Але зараз треба звернути увагу на чемпіонат Італії й підготовку до матчу проти Удінезе", – цитує Зелінскі офіційний сайт Наполі.

Гамшік: Треба сподіватися, що Манчестер Сіті допоможе нам вийти в плей-офф

Нагадаємо, в 5 турі Ліги чемпіонів Наполі вдома переміг Шахтар з рахунком 3:0.

Для того, щоб пробитися у плей-офф турніру, Наполі необхідно на виїзді виграти у Фейєноорда й чекати, що Манчестер Сіті у Харкові переможе Шахтар.