Національні команди Японії та Уругваю зіграли товариський поєдинок, в якому сильнішими виявились представники Азії.

Товариські матчі
завершено
-

Першими забили японці: вже на 10-й хвилині Мінаміно отримав передачу від Нікадзіми, класно розвернувся й переграв Муслера. Уругвайці відповіли голом Перейро на 28-й хвилині, але ще до перерви Юя Осако результативно зіграв на добиванні – 2:1.

Льова не звільнять, а гравці просять випустити Сане – з чим кризова Німеччина підходить до матчу проти Франції

У другій половині гри суперники видали результативну десятихвилинку, впродовж якої забили три м'ячі: на гол Кавані азіати відповіли влучними ударами Доан та того ж Мінаміно. У хвилини, що залишились до кінця поєдинку, уругвайці змогли лише скоротити розрив у рахунку зусиллями Родрігеса.

Японія – Уругвай – 4:3

Голи: Мінаміно, 10, 66, Осако, 36, Доан, 59 – Перейро, 28, Кавані, 57, Х. Родрігес, 75