Збірна України з футзалу перемогла Хорватію та вийшла на Євро-2018

11 квітня 2017 Читать на русском

Збірна України з футзалу в рамках 3 туру групового етапу відбору до Євро-2018 обіграла Хорватію (1:2) та вийшла на чемпіонат Європи.

"Синьо-жовті" у матчі, який вирішував долю прямої путівки на Євро-2018, здолали Хорватію із рахунком 2:1. Натомість "картаті" зайняли друге підсумкове місце в групі та вийшли у плей-офф.

Щодо самої гри, то варто відзначити, що хорвати відкрили рахунок на 12 хвилині зустрічі, проте "синьо-жовті" дуже швидко відновили паритет. Рахунок 1:1 протримався майже до кінця матчу, і повністю влаштовував Хорватію, оскільки у них була краща різниця голів. Проте за 4 хвилини до кінця протистояння Разуванов забив вирішальний гол, який подарував збірній Україні пряму путівку на Євро-2018.

Нагадаємо, що в матчах 1 та 2 туру збірна України обіграла Бельгію та Чорногорію відповідно.