Збірна України U-17 здобула другу перемогу на Кубку Розвитку

24 січня 2018 Читать на русском

Юнацька збірна України віком до 17 років змагатиметься з Грузією за перше місце в квартеті.

У другому матчі на товариському турнірі в Білорусі підопічні Олега Кузнецова здобули впевнену перемогу над однолітками цього разу "синьо-жовті" здолали Казахстан з рахунком 3:1, про це повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Збірна України U-17 розгромила однолітків з Молдови

Уже на 17-й хвилині зустрічі Крістьян Біловар відкрив рахунок, а під завісу першого тайму Данило Сікан подвоїв перевагу українців.

Після відпочинку Вікентій Волошин відзначився третім голом. Суперник зміг відповісти лише одного разу. 3:1 впевнена звитяга українців.

У четвер, 25 січня, підопічні Олега Кузнецова проведуть заключний матч на груповому етапі - проти збірної Грузії. Після двох турів у команд по 6 очок.