Збірна України U-20 програла Сенегалу у серії пенальті

10 червня 2015 Читать на русском

Збірна України U-20 в 1/8 фіналу чемпіонату світу у Новій Зеландії зіграла внічию із однолітками із Сенегалу, відтак у підсумку все вирішилося у серії післяматчевих пенальті.

Збірна України після успішного виступу у груповому етапі не менш яскраво розпочала поєдинок проти африканців. "Синьо-жовті" володіли ініціативою та регулярно створювали моменти. Рахунок у матчі вдалося відкрити на 70 хвилині. Відзначився Бєєсєдін. Після цього українці трохи підсіли, за що відразу отримали гол у відповідь. Це спонтанне взяття воріт дозволило Сенегалу перевести гру в овертайм.

Під час додаткового часу м'ячів глядачі так і не побачили, відтак доля протистояння вирішилася у серії пенальті. Психологічно більш підготовленими були наші суперники, а особливо голкіпер Ібоу Сі, який відбив майже усі удари. У підсумку серія завершилася із рахунком 3:1 на користь збірної Сенегалу, який проходить у наступний тур чемпіонату світу.

Детальніше про події у матчі читайте у нашій LIVE-новині.

Зі складами команд можна ознайомитися тут.

Україна - Сенегал - 1:1 (1:3)

Гол: Бєсєдін 70, Сіді Сар 83