Збірна України серед ветеранів у результативному матчі обіграла ветеранів Бока Хуніорс

30 січня 2018 Читать на русском

Збірна України серед ветеранів здобула чергову перемогу у Південній Америці. Цього разу "синьо-жовті" обіграли ветеранів Бока Хуніорс.

Збірна України серед ветеранів у черговому поєдинку в турне Південною Америкою здолала ветеранів Бока Хуніорс. Матч завершився з рахунком 5:3, інформує офіційна сторінка команди у Facebook.

"Чігра!" – Гвардіола біжить до мене через увесь зал". В гостях у батьків єдиного українця, який грав із Мессі

Перший тайм завершився нічиєю 2:2, а в другому таймі підопічні Анатолія Дем'яненка забили ще 3 голи. За Україну тричі відзначився Андрій Воронін, дубль в активі Сергія Назаренка.

Нагадаємо, раніше Україна зіграла внічию з ветеранами Сантоса та перемогла збірну штату Парана.