Збірна України розтрощила Швецію в офіційному матчі. ВІДЕО

31 травня 2012 Читать на русском

На "Оболонь-Арені" в Києві у рамках відбіркового групового етапу до чемпіонату Європи-2013 молодіжна збірна України завдала поразки одноліткам з Швеції з надзвичайно переконливим рахунком 6:0.

Зазначимо, що до матчу українці відставали від опонентів на ціленьких 8 пунктів, а шведи пропустили всього один м'яч. За перші півгодини господарі встигли відзначитися тричі: стараннями Андрія Богданова і завдяки дублю нападника "Іллічівця" Пилипа Будковського. Вийшовши на заміну в другому таймі, хавбек "Дніпра" Євген Шахов додав свій дубль, який було оформлено за 9 хвилин, а крапку поставив Темур Парцванія на 88-й хвилині.

Відтак, команда України завдала першої поразки шведам, що йдуть другими в нашій групі 2, і продовжує боротьбу за вихід у фінальну частину чемпіонату Європи. Українці після п’яти матчів набрали 8 очок, на 5 пунктів менше за словенців та шведів, котрі, однак, мають на гру більше.

Україна (U-21) − Швеція (U-21) − 6:0 (3:0)

Голи: 1:0 Будківський (17), 2:0 Богданов (20), 3:0 Будківський (32), 4:0 Шахов (75), 5:0 Шахов (84), 6:0 Парцванія (89).

Попередження: Караваєв, Безус