Збірна України продовжує феєрити на Євро з міні-футболу – "синьо-жовті" оформили 8:1 у двох матчах

7 червня 2022 Читать на русском

Збірна України з міні-футболу дуже потужно розпочала свої виступи на чемпіонаті Європи, який цими днями приймає Словаччина.

Мініфутбол, Євро-2022, група D, 2 тур

Україна – Туреччина – 6:1

Голи: Мельник,14, Пантелейчук, 16, 30, Тменов, 23, Цой, 25, Іщенко, 46 – Юлген, 18

У першому турі "синьо-жовті" впевнено здолали Угорщину (2:0), а вчора не залишили мокрого місця від турків.

Українці забезпечили собі кофмортну перевагу ще до перерви (матч триває два тайми по 25 хвилин "брудного" часу). Голами відзначились Мельник, Пантелейчук, Тменов і Цой, на що суперник відповів лише точним ударом Юлгена. В другій половині той-таки Пантелейчук та Іщенко довели рахунок до тенісного – 6:1.

Україна з двома перемогами і різницею голів 8:1 очолює квартет D. "Синьо-жовті" завершать груповий етап сьогодні матчем проти Португалії, який безкоштовно покаже YouTube-канал Football Hub. Стартовий свисток о 22:45.

ЧС-2022: список учасників фінальної частини – Україна вчетверте поспіль без Мундіалю