Збірна Польщі зазнала рекордного фіаско за свою понад столітню історію, програвши Бельгії 1:6

9 червня 2022 Читать на русском

Виїзд у Брюссель на матч другого туру Ліги націй завершився для збірної Польщі гучним провалом.

Поляки стартували на турнірі перемогою над Уельсом, а Бельгія несподівано розгромно програла Нідерландам. Учора "Кадра" теж забила першою, а господарі вирівняли становище лише незадовго до перерви.

Бельгія – Польща – 6:1 – відео голів та огляд матчу

Однак у другому таймі сталася катастрофа. Польща пропустила ще 5 м'ячів, у відповідь не забивши жодного. Це вперше за 101 рік існування збірної вона програла другу половину зустрічі з такою різницею у п'ять м'ячів, повідомляє sport.interia.pl.

Лише одного разу поляки програли тайм з більшою різницею. Це трапилося у 1947 році проти Югославії (1:7), але тоді конфуз трапився до перерви (0:7). Варто зауважити, що матч проти Бельгії був дебютним для голкіпера Бартоломея Дронговскі в офіційному матчі.

Бельгія рознесла Польщу, Уельс після перемоги над Україною драматично програв Нідерландам у Лізі націй