Збірна Нової Зеландії відмовилася грати другий тайм проти Катару – скандал у товариському матчі

20 червня 2023 Читать на русском

Нападник збірної Катару Юсуф Абдурісаг образив захисника збірної Нової Зеландії Майкла Боксалла на расовому ґрунті.

Гравці збірної Нової Зеландії вирішили не виходити на другий тайм товариського матчу з Катаром через расистські образи одного з гравців суперника на адресу футболіста Нової Зеландії. Про це інформує Al Jazeera.

Спонсор розірвав контракт із Валенсією – у всьому винен форвард Реала

Матч залишився недограним – після першого тайму збірна Нової Зеландії вела з рахунком 1:0. Повідомляється, що на 40-й хвилині форвард Юсуф Абдурісаг образив захисника Майкла Боксалла – гравця самоанського походження. Гравці Нової Зеландії намагалися звернути увагу головного арбітра матчу на інцидент, але не домоглися жодної реакції. Команда дограла перший тайм до кінця, але відмовилася виходити на поле надалі.

Асоціація професійних футболістів Нової Зеландії (NZPFA) заявила, що підтримує рішення гравців.

Після матчу головний тренер збірної Катару Карлуш Кейруш заявив, що під час інциденту обидва гравці "обмінялися репліками". "Гравці Нової Зеландії вирішили підтримати свого партнера по команді, а наша команда вирішила підтримати свого", – заявив Кейруш.

Англія завдала Македонії найбільшої поразки в історії – 7 голів, хет-трик Сака та 2+1 від Кейна залякують Україну