Збірна Чилі вирвала перемогу у Болівії на 100-й хвилині матчу

11 червня 2016 Читать на русском

У матчі другого туру групової стадії Копа Амеріка команда Чилі змогла перемогти Болівію з рахунком 2:1.

Чинний чемпіон турніру вийшов вперед на 46-й хвилині завдяки голу Відаля. Однак на 61-й болівійці зусиллями Кампоса змогли встановити паритет.

Боротьба за 3 очки тривала до останньої секунди матчу. Арбітр прийняв рішення компенсувати аж 8 хвилин і чилійці встигли використати їх, аби вирвати перемогу. На 90+9-й хвилині Кампос зіграв рукою у власній карній зоні і рефері призначив пенальті у ворота Болівії. 11-метровий результативно виконав той же Відаль.

У останньому матчі групового етапу Чилі зустрінеться з Панамою і розіграє путівку до плей-офф. Болівія вже втратила шанси пробитись до наступної стадії. Наступний матч аутсайдер зіграє проти Аргентини.