"Завоювання трофеїв – це пріоритет": Почеттіно чітко озвучив ціль Челсі на матч проти Ньюкасла

19 грудня 2023 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

Головний тренер Маурісіо Почеттіно висловив свою думку щодо матчу у чвертьфіналі Кубка англійської ліги проти Ньюкасла.

"Це важливе змагання, яке було однією з наших цілей і залишається нею досі. Завтра (19 грудня) має бути важлива гра, і нам доведеться зустрітися з гарною командою.

Одноклубник Зінченка може стати партнером Мудрика – Челсі знайшов заміну Санчесу в Арсеналі

Звичайно, я хочу виграти трофей тут, в Англії, з Челсі, якщо у нас буде така можливість. Моє бажання – перемагати, і це можливо. Ми повинні поважати наших суперників, проти Ньюкасла буде важко, і ми повинні заслужити вихід до наступної стадії.

Трофеї? Вони більше значать для вболівальників, ніж для нас. Це важливо, тому що ми хочемо приносити користь клубу і вболівальникам. Виграти трофей важливо.

У Челсі завоювання трофеїв – це пріоритет, тому ми думаємо про це і ставимо перед собою цілі. Ми повинні боротися і бути готовими наблизитися до завоювання титулу. Потрібно бути агресивними, як у нашій останній грі, вдосконалюватися і змагатися за кожен м'яч", – цитує BBC Маурісіо Почеттіно.

Нагадаємо, що Челсі зіграє проти Ньюкасла у чвертьфіналі Кубка англійської ліги у вівторок, 19 грудня. Початок матчу о 22:00 за київським часом.

МЮ вистояв нічию з Ліверпулем – дух Сульшера, 34 марні удари Салаха і Ко, Клопп втрачає лідерство АПЛ