Заховайло: В першому таймі зі Спартою Соболь грав вінгера – у тренера Славії не зовсім в порядку з мізками

18 березня 2018 Читать на русском

Відомий агент В'ячеслав Заховайло прокоментував неймовірний камбек Славії Едуарда Соболя у празькому дербі проти Спарти.

"Сьогодні в Чехії грали вічне дербі. Едуард Соболь відіграв всі 90 хвилин. У першому таймі Соболь грав на позиції вінгера!!! Славія програла перший тайм 3:0.

Славія Соболя, поступаючись 0:3, вирвала нічию у матчі проти Спарти

У другому таймі Соболя тренер перемістив на його звичну позицію лівого захисника і Славія зрівняла рахунок. Найцікавіше: відеосуддя скасував два голи, і призначив справедливі пенальті в ворота Спарти.

P.S. У тренера Славії не зовсім в порядку з мізками. Робити такі тактичні помилки може тільки аматор", – написав Заховайло на своїй сторінці у Facebook.